Metin2Server.Org Hakkımızda

Biz 2009 tarihinde "metin2hile.net" sitesiyle metin2 dünyasına adım attık. Sitedeki amacımız, metin2 oyuncularının temiz bir şekilde hile bulabilmesi oldu. Site 2 yıl gibi çok kısa bir sürede 200.000 üyeye ulaştı. Kısa sürede gelen bu başarıdan sonra , zamanın önde gelen bir e-pin şirketine satıldı. Maalesef , şirketin ilgisizliği nedeniyle site 2 yıl içerisinde kapandı ve yabancıların eline düştü. Sitede bulunan 50.000 konu ve tam 1 milyona yakın mesaj kayboldu.

Şimdiyse , 2017'de yeni bir projeyle, yeni siteyle geri döndük. Bu sitedeki amacımız da , sizlere en iyi metin2 pvp serverlarını sunmak. Aradığınız metin2 pvp serverı bulmanızı kolaştırmak. Her yeri reklamlarla dolu sitelerin yerine, temiz bir tanıtım sitesi sunmak. Server sahiplerineyse tamamen özel yazılımımız olan web sitemizle rahat ve adil bir tanıtım noktası oluşturmayı amaçlıyoruz.

Yakında, site sadece bir tanıtım sitesi olmaktan çıkacak ve hem tanıtım hem metin2 hile sitesi olacak. Tekrardan sizlerle eskisi gibi hile paylaşımına başlayacağız.

Umuyoruz ki siteyi beğenirsiniz, her hangi bir sorun veya şikayetiniz olursa iletişim sayfamızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Metin2Server.Org